A Özlü Enerji ve Klima Sistemleri

Özlü Teknik Klima Sistemleri 2000 yılında Ahmet Özlü tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren Mitsubishi Electric bölge distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Hızla artan yapılaşma ve büyüyen şehrin dinamiklerine paralel olarak kapasitesini arttıran Özlü Teknik, 2004 yılında Mitsubishi Electric Showroom'u açmış, 2015 yılında da merkez ofis binasını mevcut yerine taşıyarak müşterilerine daha rahat bir ortamda hizmet vermeye başlamıştır.

Klima Sistemleri dışında yerden ısıtma sistemlerinde de uzamanlaşan kadrosuyla Özlü Teknik Klima Sistemleri, yönetim kadrosu, personeli ve geçmişten bugüne bereaber yürüdüğü müşterileriyle geleceğe güvenle bakıyor.

  • Sınırsız müşteri memnuniyeti.
  • Toplam kalite yönetimi.
  • Yerinde ve zamanında hizmet.
  • Ticari projelerde sayısız başarı hikayesi.
  • Güleryüzlü hizmet..

Neler yapıyoruz?

Özlü Teknik Klima Sistemleri, sıcak bir lokasyonda bulunan bölgenin, kişisel kullanımdan büyük ticari ve kamu kurumları projelerine kadar her türlü klima sistemlerini kuruyor, bakımını ve desteğini üstlenerek kurulumdan kullanıma sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyor.

Özlü Teknik Klima Sistemleri, Mitsubishi Electric güvencesiyle klima sistemleri alanında bireysel günlük kullanım ihtiyacını karşılarken, büyük ölçekli ticari ve kamu projelerinde gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile donatılmış iklimlendirme sistemleriyle gerekli havalandırmyı optimum düzeyde sağlamaktadır..

Mağazalar

Ürünlerle ilgili her türlü bilgiye mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Merkez Ofis

Ofis
Sugözü Mah. Sugözü Cad.
Safa Apt. 86/B Alanya

+90 (242) 522 62 63

info@ozluteknik.com

http://www.ozluteknik.com/Showroom

Mağaza
Güllerpınarı Mah.Hasan Akçalıoğlu Cad.Aslı
Apt.No:72 Alanya

+90 (242) 512 55 46

showroom@ozluteknik.com

http://www.ozluteknik.com/

Mağaza

Mağaza
Şekerhane Mah.
Şevket Tokuş Cad. No:50 Alanya

+90 (242) 512 55 46

magaza@ozluteknik.com

http://www.ozluteknik.com/

×

Hoşgeldiniz!

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ya da aradığınız en uygun klimalara, en ucuz fiyatlarla sahip olmak için hemen bize yazın

×